Hae sivustolta

Tehdäänkö yhdessä jotain suurta?

Olemme moderni, pilvipohjaista sovelluskehitystä tukeva kumppani. Pitäisikö meidän jutella?

Näin tavoitat meidät

Tarjouspyynnöt ja kysymykset palveluistamme voit laittaa osoitteeseen:
myynti@onrego.fi

Puhelimitse tavoitat meidät numerosta:
020 7191 430

Mediatiedustelut:
jussi.vento@onrego.fi

Löydät meiltä Keilarannan sydämestä, meren rannalta. Kiinteistön edestä löytyy pysäköintitilaa. Pääset meille myös helposti esimerkiksi metrolla, Keilarannan metroasema sijaitsee aivan konttorimme vieressä.

Onrego Oy
Keilaranta 1
02150 ESPOO

Y-tunnus: 24871580

Ota rohkeasti yhteyttä

Juhana Raitasalo


Chief Customer Officer juhana.raitasalo@onrego.fi +358 40 759 0526
Ville Ruonamaa

Ville Ruonamaa


Sales Executive ville.ruonamaa@onrego.fi +358 40 5109 081

Caj Eklund


Director, Enterprise Cloud Transformation caj.eklund@onrego.fi +358 50 317 2455

Tomi Viinikainen


Cloud Transformation Executive tomi.viinikainen@onrego.fi +358 50 373 0217

Juha Mutta


Cloud Transformation Executive juha.mutta@onrego.fi +358 40 9348 993
Olli-Pekka Paljakka

Olli-Pekka Paljakka


Solution Development Lead
Onrego
olli-pekka.paljakka@onrego.fi +358 45 216 9020

Jussi Vento


Chief Marketing Officer jussi.vento@onrego.fi +358 50 337 6746

Jarno Mäki


Chief Executive Officer jarno.maki@onrego.fi

Laskutus

ap@onrego.fi

Ostolaskut:
Nimi: Onrego Oy
Y-tunnus: 2487158-0

Verkkolaskutunnus:
003724871580

Verkkolaskuoperaattori:
OpusCapita Solutions Oy (E204503)

PDF-laskut: 
ap@onrego.fi

Paperilaskut:
Onrego Oy, PL 71407, 00063 LASKUNET

Laita viestiä

Oletteko pilvisiirtymän alussa? Vai, oletteko pilveistäneet jo pidempään, mutta homma kaipaa lisää kontrollia? Meiltä löytyy osaamista pilvisiirtymän eri vaiheisiin.

Vai kaipaatko apua jossain muussa asiassa? Kerro vapaasti kuinka voimme auttaa.

Miten näitä tietoja käsitellään? Tutustu tietosuojaselosteeseemme.