Onrego Oy

Keilaranta 1
02150 ESPOO
020 7191 430
info@onrego.fi

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@onrego.fi

 

 

Yhteyshenkilöt

Kenneth Haapala
Chief Customer Officer
+358 40 5109 109
kenneth.haapala@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Ville Ruonamaa
Sales Executive
+358 40 5109 081
ville.ruonamaa@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Mikko Keränen
Sales Executive
+358 40 84 84 857
mikko.keranen@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Fredrik Slotte
Sales Executive
+358 40  57 39 321
fredrik.slotte@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Kalle Rissanen
Senior Advisor
+358 40 5892 244
kalle.rissanen@onrego.fi

 



Jarno Mäki

Chief Executive Officer
jarno.maki@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Maija Neenberg
Operations and Marketing
+358 40 664 5195
maija.neenberg@onrego.fi

Tarjouspyynnöt

Haluatko jättää tarjouspyynnön? Sehän onnistuu! Jätä tarjouspyyntö

 

Myynti

myynti@onrego.fi
020 7191 430

 

Verkkolaskuosoite

Nimi: Onrego Oy
Y-tunnus: 2487158-0
Verkkolaskutunnus: BELRFI0022951V
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita (Itella) (003710948874)
Paperilaskut: Onrego Oy, PL 71407, 00063 LASKUNET

 

Rekrytointi

Teemme asiakkaidemme kanssa huippuluokan toteutuksia ja pilvitransformaatioita sekä edistämme digitalisaatiota IoT:n avulla. Kasvamme kovaa vauhtia ja tarvitsemme hyviä tyyppejä tekemään tätä kanssamme.

Ilmianna itsesi tai tuntemasi hyvä tyyppi meille!