Onrego Oy

Keilaranta 1
02150 ESPOO
020 7191 430
info@onrego.fi

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@onrego.fi

 

 

Yhteyshenkilöt

Kenneth Haapala
Chief Customer Officer
+358 40 5109 109
kenneth.haapala@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Ville Ruonamaa
Sales Executive
+358 40 5109 081
ville.ruonamaa@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Mikko Keränen
Senior Account Executive
+358 40 84 84 857
mikko.keranen@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Fredrik Slotte
Sales Executive
+358 40  57 39 321
fredrik.slotte@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Marko Hokkanen
SAP on Azure
+358 40 870 70 41
marko.hokkanen@onrego.fi

Kalle Rissanen
Senior Advisor
+358 40 5892 244
kalle.rissanen@onrego.fi

 



Jarno Mäki

Chief Executive Officer
jarno.maki@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Maija Neenberg
Operations and Marketing
+358 40 664 5195
maija.neenberg@onrego.fi

Yhteydenotto

Haluatko, että otamme yhteyttä?
Sehän onnistuu: Jätä yhteydenottopyyntö

 

Tarjouspyynnöt

Haluatko jättää tarjouspyynnön?
Sehän onnistuu: Jätä tarjouspyyntö

 

Myynti

myynti@onrego.fi
020 7191 430

 

Verkkolaskuosoite

Nimi: Onrego Oy
Y-tunnus: 2487158-0

Verkkolaskutunnus: 003724871580
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy (003710948874)

Paperilaskut:
Onrego Oy, PL 71407, 00063 LASKUNET

 

Rekrytointi

Teemme asiakkaidemme kanssa huippuluokan toteutuksia ja pilvitransformaatioita sekä edistämme digitalisaatiota IoT:n avulla. Kasvamme kovaa vauhtia ja tarvitsemme hyviä tyyppejä tekemään tätä kanssamme.

Ilmianna itsesi tai tuntemasi hyvä tyyppi meille!