Onrego Oy

Keilaranta 1
02150 ESPOO
020 7191 430
info@onrego.fi

PL_LOGO_Onrego_Oy_FI_388381_web_Platina1518

Yhteyshenkilöt

Juhana Raitasalo
Chief Customer Officer
+358 40 759 0526
juhana.raitasalo@onrego.fi

Kenneth Haapala
Senior Account Executive
+358 40 5109 109
kenneth.haapala@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Ville Ruonamaa
Sales Executive
+358 40 5109 081
ville.ruonamaa@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Ari Linikko
Solutions Executive
Transformational Cloud Solutions
+358 50 543 8868
ari.linikko@onrego.fi

Kalle Rissanen
Senior Advisor
+358 40 5892 244
kalle.rissanen@onrego.fi

Jarno Mäki
Chief Executive Officer
jarno.maki@onrego.fi
Varaa tapaaminen

Maija Neenberg
Operations and Marketing
+358 40 664 5195
maija.neenberg@onrego.fi

Myynti

020 7191 430

myynti@onrego.fi

Yhteydenotto

Haluatko, että otamme yhteyttä?
Jätä yhteydenottopyyntö

Tarjouspyynnöt

Haluatko jättää tarjouspyynnön?
Jätä tarjouspyyntö

Onrego Support 24/7

020 7191 431

noc@onrego.fi

Tukisopimusasiakkaille palvelusopimuksen mukaisesti.

Laskutus

020 7191 439

ap@onrego.fi

Ostolaskut:

Nimi: Onrego Oy
Y-tunnus: 2487158-0

Verkkolaskutunnus: 003724871580
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy (003710948874)

PDF-laskut: ap@onrego.fi

Paperilaskut:
Onrego Oy, PL 71407, 00063 LASKUNET

Rekrytointi

Teemme asiakkaidemme kanssa huippuluokan toteutuksia ja pilvitransformaatioita sekä edistämme digitalisaatiota IoT:n avulla. Kasvamme kovaa vauhtia ja tarvitsemme hyviä tyyppejä tekemään tätä kanssamme.

Ilmianna itsesi tai tuntemasi hyvä tyyppi meille!

Tietosuojaseloste

Tutustu Onregon tietosuoja- ja rekisteriselosteeseen.