ONREGO

THE MANAGED CLOUD COMPANY

Onrego Oy

Keilaranta 1
02150 ESPOO
020 7191 430
info@onrego.fi

Yhteyshenkilöt

Myynti

020 7191 430
myynti@onrego.fi

Juhana Raitasalo

Chief Customer Officer
+358 40 759 0526
juhana.raitasalo@onrego.fi

Ari Linikko

Solutions Executive
Transformational Cloud Solutions
+358 50 543 8868
ari.linikko@onrego.fi

Ville Ruonamaa

Sales Executive
+358 40 5109 081
ville.ruonamaa@onrego.fi

 

Kenneth Haapala

Senior Account Executive
Program Director, Public Cloud Academy

+358 40 5109 109
kenneth.haapala@onrego.fi

Jarno Mäki

Chief Executive Officer
jarno.maki@onrego.fi

Maija Neenberg

Operations and Marketing
+358 40 664 5195
maija.neenberg@onrego.fi

Onrego Support 24/7

020 7191 431
noc@onrego.fi

Tukisopimusasiakkaille palvelusopimuksen mukaisesti.

Laskutus

020 7191 439
ap@onrego.fi

Ostolaskut:
Nimi: Onrego Oy
Y-tunnus: 2487158-0

Verkkolaskutunnus: 003724871580 

Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

PDF-laskut: ap@onrego.fi

Paperilaskut:
Onrego Oy, PL 71407, 00063 LASKUNET

 

 

PL_LOGO_Onrego_Oy_FI_388381_web_Platina1518

Tietosuojaseloste

Tutustu Onregon tietosuoja- ja rekisteriselosteeseen.